Firma

Autoryzacje

Przedsiębiorstwo Handlowo–Usługowe CIEŚLA wdrożyło i stosuje system zarządzania jakości zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015

P.P.H.U Brusmar

P.P.H.U BRUSMAR działa na rynku ciepłowniczym od 1990 roku. W zakładzie firmy wytwarzane są odmulacze i magnetoodmulacze, sprzęgła hydrauliczne, filtroodmulniki siatkowe i magnetyczne. Ponad to zajmuje się produkcją filtrów siatkowych z wkładami magnetycznymi na bazie odlewów FAP ZETKAMA S.A. Wszystkie urządzenia produkcji Brusmar spełniają wymagania wysokiej jakości oraz normy zgodne z certyfikatami UDT oraz znakiem bezpieczeństwa CE.

Wilo

WILO jest jednym z wiodących światowych producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych, zaopatrzenia w wodę oraz oczyszczania i odprowadzania ścieków. Wilo posiada blisko 60 spółek produkcyjnych i handlowych na całym świecie. Innowacyjne koncepcje oraz technologia najwyższej sprawności charakteryzują produkty firmy Wilo od chwili jej założenia.

Secespol

Firma SECESPOL jest polskim producentem wymienników ciepła od ponad 25 lat obecnym na międzynarodowych rynkach. W zakresie swojej produkcji oprócz wymienników płaszczowo-rurowych, płytowych lutowanych i płytowych skręcanych SECESPOL realizuje również zamówienia specjalistycznych wymienników ciepła dla przemysłu petrochemicznego, ciepłowniczego, energetycznego, spożywczego i farmaceutycznego.

Itron

Grupa ITRON jest światowym liderem w produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych i rozwiązań technologicznych związanych z gromadzeniem danych oraz systemów wspomagających zarządzanie energią. Współpracuje z ponad 8000 instytucjami na świecie, które zaufały jej technologii aby optymalnie wykorzystywać i dostarczać energię oraz wodę. Wśród produktów firmy Itron znajdują się liczniki energii elektrycznej, gazu, wody oraz energii cieplnej, systemy zbierania danych i komunikacji, w tym systemy automatycznego zdalnego odczytu danych pomiarowych z liczników (systemy AMR) oraz systemy dla zaawansowanych infrastruktur pomiarowych (AMI).

ul. Turkusowa 15, 83-010 Straszyn k. Gdańska,
Tel. 58 557 18 37

biuro@ciesla.com.pl