Nasze wiodące marki

Itron
Wilo
Flamco
Secespol
Hogfors
Naval
Syr
Zetkama
Belimo
Brusmar

Aktualności

10 marca 2015 roku w PEC Stargard Szczeciński przeprowadziliśmy prezentację na temat dostępnych urządzeń i rozwiązań technologicznych na bazie oferty asortymentowej ITRON w świetle współpracy w ramach sieci biznesowych.

Kolejny rok z rzędu uczestniczyliśmy w spotkaniu ciepłowników w Wiśle. Atmosfera spotkania jak zwykle była wyjątkowa, a czas spędzony pozostanie na długo w pamięci.

 

W dniu 12 czerwca 2014 roku w Hotelu Focus odbyło się szkolenie dotyczące nowoczesnych systemów pomiarowych i zdalnego odczytu liczników. Omawiano istniejące systemy zdalnego odczytu, dostępne urządzenia i rozwiązania technologiczne na bazie oferty firmy Itron oraz zagadnienia związane z regulacjami prawnymi dotyczącymi ciepłomierzy i wodomierzy.

W dniu 5 czerwca 2014 roku w Krakowie w siedzibie firmy Itron Polska odbyło się szkolenie w zakresie przepisów prawnych dotyczących legalizacji wtórnej ciepłomierzy w odniesieniu do dyrektywy MID. Omawiano zagadnienia związane ze skutkami prawnymi legalizacji wtórnej i ekspertyz urzędowych GUM, a w części praktycznej uczestnicy mieli możliwość obserwacji procesu legalizacji części składowych ciepłomierzy na nowoczesnych stanowiskach legalizacyjnych.

W kwietniu 2012 zakończyliśmy dostawę urządzeń pomiarowych firmy Itron na jedną z najładniejszych inwestycji w Gdańsku. Zespół mieszkalno – usługowy znajduje się w samym centrum Gdańska, obejmuje około 250 lokali, które zostały opomiarowane licznikami o najwyższej klasie metrologicznej. Zostały zamontowane ciepłomierze ultradźwiękowe typu CF Echo II, wodomierze zimnej wody typu Flodis oraz wodomierze ciepłej wody typu TD8 (Aquadis+).    

 

Dnia 14 listopada 2009 roku podczas Galii Finałowej Pomorskiego Konkursu "Firma z Przyszłością" organizowanej przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw PHU "CIEŚLA" otrzymuje nominację w kategorii firmy "Mikro". Honorowy Patronat Pomorskiego Konkursu "Firma z Przyszłością" objęli:

Wojewoda Pomorski, Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydent Miasta Gdańska

Dnia 21.01.2010 roku na uroczystym spotkaniu organizowanym przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą PHU "CIEŚLA" otrzymuje List Gratulacyjny od Władz Województwa Pomorskiego. Za zyczenia sukcesów serdecznie dziekujemy i obiecujemy wytrwałość w realizacji pomysłów w kolejnych latach naszej działalności.

Kontakt

58 557 18 37

58 586 61 96

biuro@ciesla.com.pl


Siedziba PHU "CIEŚLA" czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00


Formularz zapytania

Facebook